Scrapowe wyzwanie na lipiec

wyzwanie1 komentarz do Scrapowe wyzwanie na lipiec

Scrapowe wyzwanie na lipiec

SCRAPOWE WYZWANIE

Różni producenci, twórcy lub grupy ogłaszają co jakiś czas, albo nawet co miesiąc temat wyzwań scrapowych. Spotkałam różne. Niektóre są związane np. z jakimś konkretnym motywem, kolorem, albo główny temat zaczynał się na jakąś literkę. Są też takie, gdzie dana praca ma być stworzona na podstawie konkretnej mapki.

Kiedy chcemy wziąć udział w jakimś konkretnym wyzwaniu to musimy zwrócić uwagę na tematykę i trzymać się wytycznych. A najlepsza praca zostaje później doceniona, wyróżniona i najczęściej nagrodzona jakiś upominkiem np. papierami z danej kolekcji, tekturkami czy innymi dodatkami, które na pewno przydadzą się nam podczas tworzenia.

Postanowiłam, że co jakiś czas wziąć udział w scrapowym wyzwaniu. I to tutaj na blogu będę Wam prezentowała moje prace, które powstaną właśnie pod kontem danego wyzwania.

LIPIEC u The Scrappy Sketches

Pierwsze wyzwanie, które Wam zaprezentuję znajdziecie na blogu The Scrappy Sketches, gdzie tworzy się prace na podstawie mapek.

Powiem Wam szczerze, że uwielbiam ich mapki. Często tworzę w kwadracie a Oni właśnie mają mapki kwadratowe i to takie, z którymi przyjemnie się pracuje.

Jeżeli macie ochotę również wziąć udział w tym wyzwaniu to zostawiam Wam aktywny link: The Scrappy Sketches na lipiec. Znajdziecie tam podane szczegóły. A poniżej prezentuję mapkę na podstawie, której powstała moja kartka.

MOJA KARTKA NA WYZWANIE

A Wy bierzecie udział w wyzwaniach? Jeśli tak to napiszcie w komentarzu w jakich.

One thought on “Scrapowe wyzwanie na lipiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top