Scrapowe wyzwanie na lipiec

SCRAPOWE WYZWANIE

Różni producenci, twórcy lub grupy ogłaszają co jakiś czas, albo nawet co miesiąc temat wyzwań scrapowych. Spotkałam różne. Niektóre są związane np. z jakimś konkretnym motywem, kolorem, albo główny temat zaczynał się na jakąś literkę. Są też takie, gdzie dana praca ma być stworzona na podstawie konkretnej mapki.

Kiedy chcemy wziąć udział w jakimś konkretnym wyzwaniu to musimy zwrócić uwagę na tematykę i trzymać się wytycznych. A najlepsza praca zostaje później doceniona, wyróżniona i najczęściej nagrodzona jakiś upominkiem np. papierami z danej kolekcji, tekturkami czy innymi dodatkami, które na pewno przydadzą się nam podczas tworzenia.

Postanowiłam, że co jakiś czas wziąć udział w scrapowym wyzwaniu. I to tutaj na blogu będę Wam prezentowała moje prace, które powstaną właśnie pod kontem danego wyzwania.

LIPIEC u The Scrappy Sketches

Pierwsze wyzwanie, które Wam zaprezentuję znajdziecie na blogu The Scrappy Sketches, gdzie tworzy się prace na podstawie mapek.

Powiem Wam szczerze, że uwielbiam ich mapki. Często tworzę w kwadracie a Oni właśnie mają mapki kwadratowe i to takie, z którymi przyjemnie się pracuje.

Jeżeli macie ochotę również wziąć udział w tym wyzwaniu to zostawiam Wam aktywny link: The Scrappy Sketches na lipiec. Znajdziecie tam podane szczegóły. A poniżej prezentuję mapkę na podstawie, której powstała moja kartka.

MOJA KARTKA NA WYZWANIE

A Wy bierzecie udział w wyzwaniach? Jeśli tak to napiszcie w komentarzu w jakich.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *