O mnie

Cześć! Mam na imię Kasia

i od paru lat tworzę na zamówienie kartki okolicznościowe, pamiątki z papieru takie jak: metryczki, exploding box, box kaskadowy, a także zaproszenia i wszelkie papierowe dodatki na uroczystości. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie dobierając odpowiedni kolor i motyw, dzięki czemu każda praca jest wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Ponad to pragnę wspierać osoby, które zaczynają swoją przygodę w scrapbookingu, albo po prostu mają chęć i czas zrobić kartkę dla kogoś bliskiego. Dlatego też zaczęłam prowadzić kanał na youtube, w którym to poruszam tematy związane z podstawami tworzenia kartek okolicznościowych. Na filmikach krok po kroku pokazuję jak samemu zrobić prostą kartkę na różne szczególne okazje. Staram się przy tym korzystać z narzędzi łatwo dostępnych, a nie tylko specjalistycznych.

pracownia
pracownia

Design Team

W roku 2022 miałam okazję być w DT u dwóch marek związanych z scrapbookingiem: firma Przez okienko (producent tekturek) oraz Ni mniej ni więcej digital papers (papiery cyfrowe). Owocną współpracę możecie zobaczyć na filmikach na YouTube jak i na moich portalach społecznościowych.